Dziewczynki i chłopcy z klas IV-VI wzięli udział w kolejnych zawodach w ramach Igrzysk Dzieci, tym razem były to Mistrzostwa Grudziądza w piłce ręcznej. Mimo, że były to ich pierwsze tego rodzaju zawody, a rywalami były m. in szkoły z klasami sportowymi z piłki ręcznej, to start wypadł całkiem dobrze – chłopcy zajęli 3. miejsce, a dziewczynki 4. W kolejnych zawodach pokazaliśmy się z dobrej strony, graliśmy ambitnie, pokazując spore możliwości. Z każdym kolejnym meczem nasi reprezentanci „rozgrywali się”, a ich gra wyglądała coraz lepiej. Zdobyte doświadczenie wykorzystamy w kolejnych rozgrywkach.

Chłopcy zagrali w składzie: Leon Ewertowski, Jan Trawczyński, Igor Zawistowski, Miłosz Gajewski, Patryk Radzimiński, Tymoteusz Zabliński, Samuel Redlarski, Oliwier Sokołowski, Aleksander Cysewski i Stanisław Borowski.

Dziewczyny zagrały w składzie: Julia Radzimińska, Lena Miedzińska, Iga Martyńska, Weronika Wiśniewska, Martyna Gąsior, Kaja Przybyłek, Marcelina Bollin, Jesika Janikowska, Nicola Kowalska i Rozalia Stodolska.