Zakończyły się rozgrywki dziewcząt w unihokeja w kategorii Igrzysk Dzieci (klasy VI i młodsze). Dziewczęta z naszej szkoły zajęły w nich 2. Miejsce! 🥈👍👍👍
Dziewczęta zagrały w składzie: Lena Miedzińska (bramkarka), Julia Radzimińska, Weronika Wiśniewska, Wiktoria Chochliuk, Oliwia Tumulec, Scarlet Kuffel, Jesika Jankowska, Iga Martyńska i Oliwia Witkowska.
Pierwszego dnia, w rywalizacji grupowej zaistniała rzadko spotykana sytuacja, a mianowicie 3 zespoły miały taki sam wynik punktowy i zwycięzcę trzeba było wyłonić poprzez rzuty karne. Wtedy dopiero zaczęły się dla nas emocje!!!
Zwycięzcę naszego meczu z SP-21 udało się wyłonić dopiero po 9-tej kolejce rzutów karnych!!! Tak zacięty był to pojedynek. Tu ogromna brawa należą się naszej bramkarce Lenie Miedzińskiej, która spisała się rewelacyjnie👏👏👏❤ W karnych z SP-7 poszło nam już gładko.
W finale zmierzyłyśmy się z SP-4 i SP-17. Uległyśmy tylko zespołowi z „siedemnastki” 1:3, a sam mecz finałowy stał na bardzo wysokim poziomie. Nasze dziewczęta pokazały, że potrafią grać nie tylko bardzo dobrze ale i bardzo mądrze, walczyły jak lwice i dały z siebie naprawdę wszystko.Należą im się za to wielkie brawa👏👏👏
Ja również gratuluję moim podopiecznym❤ i teraz trzymamy kciuki za chłopaków, a w przyszłym tygodniu za klasy 7-8✊✊✊
Hanna Asensky